درباره ی ما


 املاک چلسی آهن مکان مفتخر است در راستای خدمتگزاری در خصوص خرید ، فروش ، رهن و اجاره مغازه های تجاری آهن مکان با شما سروران گرامی همکاری و مشورت نماید .


 درباره ی مجتمع بزرگ آهن مکان :


مجتمع بزرگ آهن مکان خارج از هر گونه طرح ترافیک و کامیون ممنوع بوده و از نظر جغرافیایی در جنوب تهران در امتداد کمربندی آزادگان ( جاده بین المللی ) و اتوبان بهشت زهرا قرار گرفته و موقعیت مناسبی دارد و دسترسی آسان از تمام نقاط تهران و شهرستان ها یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجتمع بزرگ می باشد . این مجتمع در زمینی به مساحت حدوداً 55 هزار متر مربّع توسط آهن فروشان قدیم خیابان خیام - مختاری در سال 1370 خریداری و توسط هیئت مدیره وقت محترم در سال 1377 موفق به اخذ مجوز ساخت گردید و تا سال 1381 این مجتمع در 10 بلوک مرکزی ، شرقی و غربی و در غالب حدوداً 2200 باب مغازه تجاری با خیابان های 20 ، 30 و 35 متری مطابق با استاندارد های روز دنیا احداث و سرانجام در سال 1384 با عنایت خداوند متعال شروع به فعالیت نمود.


 تاسیسات این مجتمع شامل امکانات و موارد ذیل می باشد :


 مغازه های تجاری مجتمع آهن مکان در ابعاد مختلف به متراژ 62.5 - 125 - 250 متر مربع احداث گردیده است . امکانات مغازه ها نیز شامل کنتور برق سه فاز یا تک فاز - کنتور آب و گاز و خطوط تلفن می باشد و هر مغازه ی 62.5 متر دارای 20 متر دفتر اداری در قسمت بالای مغازه ساخته شده است و هر مغازه تا 12 متر جلوی خود حریم دارد و می تواند میلگرد یا تیرآهن 12 متری تخلیه و بارگیری نماید . ساختمان دفتر هیئت مدیره که مسئولیت اداری ، نظم و انضباط و نگهبانی این مجموعه را به عهده گرفته است. مجتمع آهن مکان دارای بانک ، رستوران و یک نمازخانه می باشد که علاوه بر برگزاری نماز جماعت در نمازخانه کلیه ی جلسات و مجمع سالیانه شرکت در این مکان برگزار می شود. این مجتمع دارای 3 باسکول تریلی کش دیجیتال می باشد که در ضلع غربی و شرقی و جنوبی این مجتمع قرار گرفته است و هم اکنون آماده ی بهره برداری و در خدمت کاسبان این مجموعه می باشد.  این مجتمع دارای دو راه ورود و خروج می باشد که در ضلع شمال و جنوب مجتمع قرار گرفته است و توسط نگهبانی خروج هر نوع جنس و کالا کنترل می شود و همین امر امنیت مجتمع را تا حدودی بالا برده است . ساعت ورود هر گونه وسیله ی نقلیه به مجتمع آهن مکان در ایّام هفته از ساعت 7 صبح الی 9 شب می باشد. ضمناً مجتمع آهن مکان در خصوص تعطیلات مطابق با تقویم رسمی کشور عمل می نماید.
 و در آخر .........


مغازه های تجاری مجتمع بزرگ آهن مکان با توجه به موقعیت و دسترسی آسان به تمام نقاط کشور و شهر تهران و دارا بودن امکانات قوی فعلاً از بابت خرید و اجاره قیمت بسیار مناسبی دارد و برای تمام اصناف به خصوص قشر آهن فروش مقرون به صرفه می باشد .


© تمام حقوق مادی و معنوی برای املاک چلسی محفوظ است.